Корзина
27 отзывов
Церковна крамниця «Ковчег»
+380676871371
+380676871371Адміністратор
+380956419617Менджер
Добавить отзыв

Ладан,миро,вугілля

 • Ладан Празничний 100грамм
  В наличии
  200 грн.
  Купить
 • Ладан Ватопедський 1кг
  В наличии
  1 700 грн.
  Купить
 • Миро - єлей
  В наличии
  20 грн.
  Купить
 • Єлей освячений
  В наличии
  30 грн.
  Купить
 • Олійка
  В наличии
  15 грн.
  Купить
 • Вугілля
  В наличии
  29 грн.
  Купить
 • Вугілля CARBOPOL 35мм
  В наличии
  33 грн.
  Купить
 • Ладан празничний
  Нет в наличии
  450 грн.

Церковний ладан, миро, вугілля – найдавніші символи християнської молитви

Кадіння ладану — одна з найдавніших форм жертви Богу, що сформувалась задовго до старозавітної обрядовості. Тоді більшість культів давнього світу кадили пахучі смоли та їх суміші з гілками особливих дерев та ароматними травами – це було способом здобути ласку Господа. Вони розміщували пахощі на розпеченому вугіллі, а дим піднімався у небо, або ж у куполи храмів, несучи за собою людські сльози, молитви, подяку та прохання. Цей процес цілком природно увійшов у християнське богослужіння і використовується переважно у православних та католицьких церквах.

Що таке ладан та миро і для чого потрібне вугілля?

Ладан має лікувальні, цілющі властивості, відомі на увесь світ, використовується на Сході для привітання гостей, а також має глибоке символічне значення: кадіння ладану є символом Раю, символом відповіді Господа на людські молитви, любові творінь до Творця, молитви, сили та Святого Духа, який завжди допомагає вірянам. Саме ладан був одним із трьох дарів, що піднесли волхви новонародженому Ісусу – іншими двома було золото та миро.

Миро – церковна запашна олія, що використовується для миропомазання, освячення новозведених храмів, свячення єпископів, священиків, храмів і вівтарів, має приємний аромат трав, що не порушує власний простір при молитві, не відволікає від роздумів.

А спеціальне вугілля для ладана допоможе правильно розпалити його, забезпечить тривале горіння без перегрівання і ризику виникнення небезпечних ситуацій.

Як купити ладан церковний в інтернет-магазині церковної атрибутики «Ковчег»?

Ви можете оформити замовлення зручним для вас способом: залишивши на сайті свої контактні дані після наповнення кошика або ж зателефонувавши за вказаним у розділі контактів номером. Ми працюємо без вихідних, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте покупку найближчим часом, а наші менеджери будуть раді проконсультувати вас з будь-яких питань.